3 rooms apartment of 68m² in Eskilstuna

Alvägen, 632 30 Eskilstuna, Sweden

8 463 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum och kök på Alvägen 2 A, ledig lägenhet i Eskilstuna

3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Kampanj Erbjudande för dig som är ny hyresgäst hos oss! Teckna ett hyresavtal med oss och få ett presentkort på matkasse på 1 000kr/ mån under ett helt år. Dessutom bjuder vi på en del av hyran under de första två åren på 2000 kr/månaden. Ordinarie månadshyra är 10 463 kr. Erbjudandet gäller på några utvalda lägenheter i Eskilstuna och gäller till 30 juni 2026. Om lägenheten Här bor du i en trivsam bostad med ett fint ljusinsläpp med fönster från två väderstreck. Lägenheten renoverades 2017 och är försedd med moderna bekvämligheter som underlättar vardagen. I köket finns det diskmaskin samt hel kyl och frys. Badrummet är helkaklat och har dusch, tvättmaskin samt torktumlare. I anslutning till vardagsrummet har du utgång till balkongen. Området I Västermalm bor du med närhet till det mesta. En kort promenad tar dig till vackra Kronskogen med populära motionsspår. Centrum med caféer, restauranger och serviceställen når du enkelt med cykel. I området finns det livsmedelsbutik, skola, förskola, Rekarne gymnasium och bra bussförbindelser. För dig som pendlar är det nära till tågstationen. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

3

Size

68 m²

Price

8 463 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

124 kr

Map

The listing is located at Alvägen, 632 30 Eskilstuna, Sweden

Loading map