Listed today
Hagtornsgatan 8, 802 82 Gävle, Sweden
8 751 kr / month
Hyreslägenhet uthyres – Trivsam 3:a i lugna BrynäsVälkommen till denna trevliga trea i populära Brynäs – ett lugnt och omtyckt område med närhet till både service och grönområden. Här bor du bekvämt i en välplanerad lägenhet som passar såväl par som mindre familjer.Lägenheten erbjuder ett funktionellt och trivsamt boende med separat WC och badrum, vilket skapar extra komfort i vardagen. På fastighetens baksida finns grönytor och lekställningar som bidrar till en lugn och familjevänlig miljö.Om lägenhetenSeparat badrum och WCLugnt och trivsamt områdeGrönytor på gårdenLekplats och lekställningar i anslutning till fastighetenVälplanerad bostad med goda förvaringsmöjligheterBalkong, nästan som uteplatsOm området – BrynäsBrynäs är ett uppskattat bostadsområde med närhet till både centrum, service och kommunikationer. Här finns mataffärer, skolor, förskolor och fina promenadstråk inom bekvämt avstånd. Området passar perfekt för dig som söker ett lugnt boende med närhet till stadens utbud samtidigt som du vill ha en trygg och familjevänlig miljö.
Hyreslägenhet uthyres – Trivsam 3:a i lugna BrynäsVälkommen till denna trevliga trea i populära Brynäs – ett lugnt och omtyckt område med närhet till både service och grönområden. Här bor du bekvämt i en välplanerad lägenhet som passar såväl par som mindre familjer.Lägenheten erbjuder ett funktionellt och trivsamt boende med separat WC och badrum, vilket skapar extra komfort i vardagen. På fastighetens baksida finns grönytor och lekställningar som bidrar till en lugn och familjevänlig miljö.Om lägenhetenSeparat badrum och WCLugnt och trivsamt områdeGrönytor på gårdenLekplats och lekställningar i anslutning till fastighetenVälplanerad bostad med goda förvaringsmöjligheterBalkong, nästan som uteplatsOm området – BrynäsBrynäs är ett uppskattat bostadsområde med närhet till både centrum, service och kommunikationer.
Här finns mataffärer, skolor, förskolor och fina promenadstråk inom bekvämt avstånd. Området passar perfekt för dig som söker ett lugnt boende med närhet till stadens utbud samtidigt som du vill ha en trygg och familjevänlig miljö.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
85 m²
Price
8 751 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Balcony
Yes
Price per m²
103 kr
The listing is located at Hagtornsgatan 8, 802 82 Gävle, Sweden
Loading map