3 rooms apartment of 79m² in Växjö

Vaxjo, Växjö Kommun, Sweden

8 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum o kök

En 3 rums lägenhet på hovshaga i Växjö, Segerstadsvägen 38, våning 3. Har kök, ett badrum med dusch, vardagsrum och 2 sovrum samt balkong. Uthyres under 1 år, omöblerad eller möblerad efter behov. Hiss finns. Visning går att få. El värme ,vatten ingår i hyran. Wifi- internet får köpas till separat.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

79 m²

Price

8 000 kr

Price per m²

101 kr

Map

The listing is located at Vaxjo, Växjö Kommun, Sweden

Loading map