3 rooms apartment of 86m² in Sandviken

Navet gruppboende, Stationsgatan 30, 811 33 Sandviken, Sweden

12 026 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

3 rum o kök Lägenhet på Stationsgatan 28, ledig lägenhet i Sandviken

12 026 kr • 86 m 2 3 rum o kök Lägenhet Planlösning Område Gamla Bruket kombinerar historia och nutid. Området byggdes en gång för arbetarna vid järnverket och är idag en kulturhistorisk miljö där vi hyr ut moderna lägenheter med unik atmosfär.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

86 m²

Price

12 026 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

140 kr

Map

The listing is located at Navet gruppboende, Stationsgatan 30, 811 33 Sandviken, Sweden

Loading map