Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 63m² in Gävle

Apelgatan 15B, 802 56 Gävle, Sweden

6 677 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

2 rum och kök

3. Fintvätt 1 (nyckel) Tagg 2. Fintvätt 1 (objnr) 2503-003-00-9001 1. Fintvätt 1 (adress) Apelgatan 19 16. Grovtvätt 1 (nyckel) Tagg 15. Grovtvätt 1 (objnr) 2503-008-00-9101 14. Grovtvätt 1 (adress) Apelgatan 120 25. El-Anläggningsid 520145209 Tillgång till Bastu/Relax Ja Tillgång till gästlägenhet Ja Barnvagnsrum Nej Porttelefon Ja Cykelrum Ja Förråd, placering Utanför huset Förråd, tillträde Lägenhetsnyckel Återvinningsrum Utanför huset Entréport, tillträde Elektronisk nyckel (tagg) Förråd, adress På gård Hyressättningsmetod Förhandlad hyra Gemensam tvättstuga Ja Namnbyte 1 klister

Property type

apartment

Rooms

2

Size

63 m²

Price

6 677 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Rural

Yes

Price per m²

106 kr

Map

The listing is located at Apelgatan 15B, 802 56 Gävle, Sweden

Loading map