Listed yesterday

2 rooms apartment of 61m² in Gävle

Jökelvägen 8, 806 33 Gävle, Sweden

8 158 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 12-05-2026

2 rum och kök

3. Fintvätt 1 (nyckel) Tagg 2. Fintvätt 1 (objnr) 4003-003-01-9001 1. Fintvätt 1 (adress) Jökelvägen 24 8. Fintvätt 2 (nyckel) Tagg 7. Fintvätt 2 (objnr) 4003-004-01-9001 6. Fintvätt 2 (adress) Jökelvägen 26 16. Grovtvätt 1 (nyckel) Tagg 15. Grovtvätt 1 (objnr) 4003-002-01-9101 14. Grovtvätt 1 (adress) Jökelvägen 14 25. El-Anläggningsid 301055151 Barnvagnsrum Nej Porttelefon Ja Cykelrum Ja Förråd, placering I huset Förråd, tillträde Lägenhetsnyckel Återvinningsrum Utanför huset Entréport, tillträde Elektronisk nyckel (tagg) Hyressättningsmetod Förhandlad hyra Gemensam tvättstuga Ja Namnbyte 1 papp höger

Property type

apartment

Rooms

2

Size

61 m²

Price

8 158 kr

Rental period

Unlimited

Available from

12-05-2026

Price per m²

134 kr

Map

The listing is located at Jökelvägen 8, 806 33 Gävle, Sweden

Loading map