Listed today
Skogsvägen 2, 291 34 Kristianstad, Sweden
8 810 kr / month
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Om lägenheten Mysig lägehet med balkong som totalrenoverades 2022. Närhet till såväl centrum som till härliga grönområden. Modernt kök med inbyggnads ugn och micro samt induktionshäll och diskmaskin. Badrummet är helkaklat och erbjuder dusch med glasväggar, handdukstork, tvättmaskin samt komfortvärme på golvet i badrummet. Lägenheten har genomgående parkettgolv samt säkerhetsdörr. Våning 1 av 4, utan hiss. Området I mysiga Parkstaden bor du på gångavstånd från det mesta när det gäller bekvämligheter som mataffär, shopping och sjukhuset. Här finns goda pendlingsmöjligheter med lokaltrafik i närheten och det är även nära till motorvägen och väg 21. Läs mer om området
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Om lägenheten Mysig lägehet med balkong som totalrenoverades 2022. Närhet till såväl centrum som till härliga grönområden. Modernt kök med inbyggnads ugn och micro samt induktionshäll och diskmaskin. Badrummet är helkaklat och erbjuder dusch med glasväggar, handdukstork, tvättmaskin samt komfortvärme på golvet i badrummet.
Lägenheten har genomgående parkettgolv samt säkerhetsdörr. Våning 1 av 4, utan hiss. Området I mysiga Parkstaden bor du på gångavstånd från det mesta när det gäller bekvämligheter som mataffär, shopping och sjukhuset. Här finns goda pendlingsmöjligheter med lokaltrafik i närheten och det är även nära till motorvägen och väg 21. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
8 810 kr
Price per m²
163 kr
The listing is located at Skogsvägen 2, 291 34 Kristianstad, Sweden
Loading map