Listed today
Karlfeldtsgatan 10E, 722 22 Västerås, Sweden
9 347 kr / month
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Anmäl dig här Om lägenheten Flytta in i denna ljusa och härliga 2 rum och kök med en praktisk planlösning. Lägenheten renoverades 2021 i modern standard med genomgående stilrena ytskikt. Köket är försett med diskmaskin och inbyggd mikro. Här finns goda avlastningsytor och plats för matgrupp. Badrummet är helkaklat och har dusch, tvättmaskin samt torktumlare. Från vardagsrummet har du utgång till balkongen. Området Skallberget är ett omtyckt och populärt bostadsområde som erbjuder en trivsam boendemiljö med fina grönområden. Du har närhet till matbutik, skola och förskola. Till centrum tar det bara några minuter med cykel och Mälardalens Universitet ligger endast ett stenkast därifrån. Rocklunda med motionsspår, idrottsanläggningar ligger alldeles intill området. Direkt tillgång till E18 för er som pendlar. Läs mer om området
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Anmäl dig här Om lägenheten Flytta in i denna ljusa och härliga 2 rum och kök med en praktisk planlösning. Lägenheten renoverades 2021 i modern standard med genomgående stilrena ytskikt. Köket är försett med diskmaskin och inbyggd mikro. Här finns goda avlastningsytor och plats för matgrupp. Badrummet är helkaklat och har dusch, tvättmaskin samt torktumlare. Från vardagsrummet har du utgång till balkongen.
Området Skallberget är ett omtyckt och populärt bostadsområde som erbjuder en trivsam boendemiljö med fina grönområden. Du har närhet till matbutik, skola och förskola. Till centrum tar det bara några minuter med cykel och Mälardalens Universitet ligger endast ett stenkast därifrån. Rocklunda med motionsspår, idrottsanläggningar ligger alldeles intill området. Direkt tillgång till E18 för er som pendlar. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
2
Size
56 m²
Price
9 347 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
167 kr
The listing is located at Karlfeldtsgatan 10E, 722 22 Västerås, Sweden
Loading map