2 rooms apartment of 63m² in Arbrå

Ordensgatan, 821 60 Arbrå, Sweden

6 114 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

2 rum och kök på Ordensgatan 11 A, ledig lägenhet i ARBRÅ

6 114 kr • 63 m 2 2 rum och kök Planlösning Övrigt Lägenheten är utrustad med tvättmaskin. Område Läs mer om orten

Property type

apartment

Rooms

2

Size

63 m²

Price

6 114 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

97 kr

Map

The listing is located at Ordensgatan, 821 60 Arbrå, Sweden

Loading map