X 649, Rengsjö, Sweden
6 928 kr / month
6 928 kr • 60 m 2 2 rum och kök Planlösning Beskrivning Seniorboende, lägenhet för äldre med hög tillgänglighet och närhet till matsal och eventuella aktiviteter. Belägen i Ringshög servicehus. Område Läs mer om orten
6 928 kr • 60 m 2 2 rum och kök Planlösning Beskrivning Seniorboende, lägenhet för äldre med hög tillgänglighet och närhet till matsal och eventuella aktiviteter.
Belägen i Ringshög servicehus. Område Läs mer om orten
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
6 928 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
115 kr
The listing is located at X 649, Rengsjö, Sweden
Loading map