Listed 3 days ago
Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden
8 888 kr / month
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 1500 kronor i månaden under första året och 750 kronor i månaden under andra året. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 10 388 kr/månad. Om lägenheten Lägenheten renoverades 2019 och känns ljus och luftig med genomgående parkettgolv och vita väggar. Köket är utrustat med diskmaskin samt hel kyl och frys. Brevid köket finns ett tvättrum med tillhörande tvättmaskin och torktumlare. Badrummet är helkaklat och erbjuder badkar. I sovrummet finns flertal garderober och från vardagsrummet nås balkongen som är i soligt sydväst-läge. Området I området Brandkärr finns både förskola och skola. Här finns en stor fotbollsplan, badhus och spa. Brandkärr erbjuder en stor handelsplats för alla vardagens inköp med matvarubutik, byggvaruhus, blomsterbutik och mycket mer! Centrum finns inom promenadavstånd. Läs mer om området
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 1500 kronor i månaden under första året och 750 kronor i månaden under andra året. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 10 388 kr/månad. Om lägenheten Lägenheten renoverades 2019 och känns ljus och luftig med genomgående parkettgolv och vita väggar. Köket är utrustat med diskmaskin samt hel kyl och frys.
Brevid köket finns ett tvättrum med tillhörande tvättmaskin och torktumlare. Badrummet är helkaklat och erbjuder badkar. I sovrummet finns flertal garderober och från vardagsrummet nås balkongen som är i soligt sydväst-läge. Området I området Brandkärr finns både förskola och skola. Här finns en stor fotbollsplan, badhus och spa. Brandkärr erbjuder en stor handelsplats för alla vardagens inköp med matvarubutik, byggvaruhus, blomsterbutik och mycket mer! Centrum finns inom promenadavstånd. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
2
Size
69 m²
Price
8 888 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
129 kr
The listing is located at Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden
Loading map