Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 70m² in Nyköping

Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden

7 599 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 rum och kök på Mariebergsvägen 55, ledig lägenhet i Nyköping

2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Lägenheten är i äldre stil men i fint skick. I hallen finns en praktisk plastmatta i beiget och garderober med förvaring. Köket är ljust med detaljer i ek. Badrummet är halvkaklat med vitt kakel på väggarna och orange plastmatta, här finns dusch. Utöver detta finns ett separat tvättrum med tillhörande tvättmaskin. I sovrummet finns flertal garderober och från vardagsrummet nås balkongen. Området I området Brandkärr finns både förskola och skola. Här finns en stor fotbollsplan, badhus och spa. Brandkärr erbjuder en stor handelsplats för alla vardagens inköp med matvarubutik, byggvaruhus, blomsterbutik och mycket mer! Centrum finns inom promenadavstånd. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

2

Size

70 m²

Price

7 599 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

109 kr

Map

The listing is located at Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden

Loading map