Listed 5 days ago
Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden
10 171 kr / month
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 1500 kronor i månaden under första året och 750 kronor i månaden under andra året. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 10 171 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna charmiga 2-rums lägenhet belägen på tredje våningen i det populära området Brandkärr. Med en storlek på 70 kvm erbjuder denna lägenhet gott om utrymme för bekvämt boende. Ljusa och luftiga rum skapar en trivsam atmosfär. Perfekt för den som söker en stilren och bekväm bostad. Området Här bor du på ett oslagbart läge med närhet till E4, bussförbindelser, skolor och shoppingcenter. Du har alla bekvämligheter inom gångavstånd, såsom flera mataffärer, shopping, och de centrala delarna av Nyköping. Du kommer verkligen att bo bekvämt och ha allt du behöver inom räckhåll. Läs mer om området
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 1500 kronor i månaden under första året och 750 kronor i månaden under andra året. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 10 171 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna charmiga 2-rums lägenhet belägen på tredje våningen i det populära området Brandkärr. Med en storlek på 70 kvm erbjuder denna lägenhet gott om utrymme för bekvämt boende.
Ljusa och luftiga rum skapar en trivsam atmosfär. Perfekt för den som söker en stilren och bekväm bostad. Området Här bor du på ett oslagbart läge med närhet till E4, bussförbindelser, skolor och shoppingcenter. Du har alla bekvämligheter inom gångavstånd, såsom flera mataffärer, shopping, och de centrala delarna av Nyköping. Du kommer verkligen att bo bekvämt och ha allt du behöver inom räckhåll. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
2
Size
70 m²
Price
10 171 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
145 kr
The listing is located at Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden
Loading map