2 rooms apartment of 70m² in Norrköping

Hageby öppna förskola, Grundläggaregatan, 603 51 Norrköping, Sweden

9 074 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 rum och kök på Grundläggaregatan 132, ledig lägenhet i Norrköping

2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av visning? Vi erbjuder visning även kvällar och helger. Anmäl dig här Kampanj Är du blivande student? Då kan du utnyttja vår Early bird kampanj! Läs mer här. Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 1500 kronor i månaden under de första två åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 10 574 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna rymliga två rum och kök på 70 kvm. Njut av ljusa ytor, en mysig atmosfär och en perfekt plats att kalla hemma. Köket är försett med diskmaskin och hel kyl och frys, här finns även plats för matgrupp. Här finns även ett större badrum försett med dusch och en mindre gäst-wc. Den trevliga balkongen når du via vardagsrummet. Lägenheten är belägen på plan 1. Området Som boende i kvarteret Porten kommer du att ha Mirum Galleria inom bekvämt gångavstånd, vilket innebär att allt du behöver när det gäller shopping, restauranger och underhållning finns inom räckhåll. Dessutom finns det även livsmedelsbutiker och gym i närheten för att tillgodose alla dina önskemål och behov. Här fattas inget. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

2

Size

70 m²

Price

9 074 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

130 kr

Map

The listing is located at Hageby öppna förskola, Grundläggaregatan, 603 51 Norrköping, Sweden

Loading map