Listed yesterday
Sibeliusgatan, 671 51 Arvika, Sweden
7 057 kr / month
Planlösning Beskrivning OBS! Debitering för varm- och kallvattenförbrukning tillkommer. Område Sammanfattningstext
Planlösning Beskrivning OBS! Debitering för varm- och kallvattenförbrukning tillkommer.
Område Sammanfattningstext
Property type
apartment
Rooms
2
Size
64 m²
Price
7 057 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
110 kr
The listing is located at Sibeliusgatan, 671 51 Arvika, Sweden
Loading map