2 rooms apartment of 52m² in Bollnäs

Edelsbergsvägen, 821 33 Bollnäs, Sweden

4 929 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

2 rum och kök på Edelsbergsvägen 17 G, ledig lägenhet i BOLLNÄS

4 929 kr • 52 m 2 2 rum och kök Planlösning Övrigt Lägenheten är utrustad med tvättmaskin. Område Läs mer om kvarteret

Property type

apartment

Rooms

2

Size

52 m²

Price

4 929 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

95 kr

Map

The listing is located at Edelsbergsvägen, 821 33 Bollnäs, Sweden

Loading map