Listed yesterday

2 rooms apartment of 66m² in Malå

Backgatan, 930 70 Malå, Sweden

5 878 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

2 Rum och kök på Backgatan 22, ledig lägenhet i MALÅ

5 878 kr • 66 m 2 2 Rum och kök Planlösning Område Malå är en tätort som ligger i Lappland och är centralort i Malå kommun. Malå ligger vackert belägen vid Malån längs länsväg 370 cirka 130 kilometer från Skellefteå. Andra närliggande orter är Lycksele, Arvidsjaur och Sorsele.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

66 m²

Price

5 878 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Price per m²

89 kr

Map

The listing is located at Backgatan, 930 70 Malå, Sweden

Loading map