2 rooms apartment of 47m² in Karlskrona

Annebovägen 2A, 371 41 Karlskrona, Sweden

7 998 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 rum och kök på Annebovägen 2 A, ledig lägenhet i Karlskrona

2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Renoverad tvåa. Välkommen till denna fräscha lägenhet som nyproducerades 2019. Helkaklat badrum med glasduschväggar, tvättmaskin och torktumlare. Köket är utrustat med rostfria vitvaror så som kombinerad kyl/frys och diskmaskin, induktionshäll, inbyggd ugn samt mikro. Genomgående parkettgolv i ljus ek, samtliga väggar är vitmålade. Lägenheten är belägen på bottenplan. Här bor du ett stenkast från Blekingesjukhuset, Blekinge Tekniska Högskola samt Bergåsa tågstation. Här har man cykelavstånd till centrum samt matbutiker och mycket goda bussförbindelser med en busshållplats direkt utanför fastigheten. Det finns ett stort friluftsområde med motionsslingor och badplatser ca 2 km från Annebo. Varmt välkommen med din ansökan! För mer information

Property type

apartment

Rooms

2

Size

47 m²

Price

7 998 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

New build

Yes

Price per m²

170 kr

Map

The listing is located at Annebovägen 2A, 371 41 Karlskrona, Sweden

Loading map