Listed today
Arklimästaregatan 18, 371 15 Karlskrona, Sweden
7 043 kr / month
I Karlskrona är du alltid nära havet. På Trossö bor du med närhet till shopping, restauranger och kaféer likväl som bad och bryggor. Besök gärna Marinmuseum, ta en tur med skärgårdstrafiken eller strosa runt i en stadskärna som erbjuder historiska tillbakablickat likväl som modernt cityliv. På Trossö har Karlskronahem cirka 400 lägenheter. Avstånd till centrum: 0 Km
I Karlskrona är du alltid nära havet. På Trossö bor du med närhet till shopping, restauranger och kaféer likväl som bad och bryggor. Besök gärna Marinmuseum, ta en tur med skärgårdstrafiken eller strosa runt i en stadskärna som erbjuder historiska tillbakablickat likväl som modernt cityliv.
På Trossö har Karlskronahem cirka 400 lägenheter. Avstånd till centrum: 0 Km
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
7 043 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Rural
Yes
Price per m²
130 kr
The listing is located at Arklimästaregatan 18, 371 15 Karlskrona, Sweden
Loading map