Flugsnappargatan 20, 724 72 Västerås, Sweden
8 308 kr / month
Teckna kontrakt idag utan köpoäng! Anmäl ditt intresse och Lägenheten kan hyras ut snabbt då den hyrs ut utan köpoäng och inkomna intresseanmälningar behandlas löpande. Läs mer om Poängfritt under Våra boendekoncept. Inflyttningsdatum är enligt överenskommelse. Fredriksberg är ett omtyckt och trivsamt område där lugna grönområden möter bekväm närhet till vardagens alla behov. Här bor du med gångavstånd till skolor och förskolor, samt till Råby Centrum som erbjuder bibliotek, butiker och restauranger. Området bjuder på generösa grönområden, lekparker och basketplan – perfekt för både stora och små. Under sommarmånaderna finns dessutom Fredriksbergsbadet inom promenadavstånd, ett populärt utomhusbad för soliga dagar och svalkande dopp. Lägenheten kommer delvis att renoveras och vara klar innan du som ny hyresgäst flyttar in. Du får vit väggfärg i Sovrum och Vardagsrum. Du får nyslipat ekparkettgolv i vardagsrum. Nytt ljusgrått linoleumgolv i Sovrum:
Teckna kontrakt idag utan köpoäng! Anmäl ditt intresse och Lägenheten kan hyras ut snabbt då den hyrs ut utan köpoäng och inkomna intresseanmälningar behandlas löpande. Läs mer om Poängfritt under Våra boendekoncept. Inflyttningsdatum är enligt överenskommelse. Fredriksberg är ett omtyckt och trivsamt område där lugna grönområden möter bekväm närhet till vardagens alla behov. Här bor du med gångavstånd till skolor och förskolor, samt till Råby Centrum som erbjuder bibliotek, butiker och restauranger.
Området bjuder på generösa grönområden, lekparker och basketplan – perfekt för både stora och små. Under sommarmånaderna finns dessutom Fredriksbergsbadet inom promenadavstånd, ett populärt utomhusbad för soliga dagar och svalkande dopp. Lägenheten kommer delvis att renoveras och vara klar innan du som ny hyresgäst flyttar in. Du får vit väggfärg i Sovrum och Vardagsrum. Du får nyslipat ekparkettgolv i vardagsrum. Nytt ljusgrått linoleumgolv i Sovrum:
Property type
apartment
Rooms
2
Size
71 m²
Price
8 308 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
117 kr
The listing is located at Flugsnappargatan 20, 724 72 Västerås, Sweden
Loading map