2 rooms apartment of 62m² in Karlskrona

Mariebergsvägen 17, 371 43 Karlskrona, Sweden

7 007 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 rum och kök

Bodirekt riktar sig till dig som inte bor med Karlskronahem och som kan ta bostaden med kort varsel, dvs det datum som är angett som ledigt datum. Bodirekt innebär att den som först anmält intresse på en ledig lägenhet erbjuds kontrakt efter visning. Marieberg ligger vackert på en höjd intill Sunna kanal. Området är lugnt och grönt och många av lägenheterna har utsikt över havet. I Marieberg har du nära till både Karlskrona centrum och till köpcentret Amiralen i Lyckeby. Ett trevligt inslag är dansbana under tak med grillplats för sköna sommarkvällar. Avstånd till Karlskrona centrum: ca 5 km

Property type

apartment

Rooms

2

Size

62 m²

Price

7 007 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

113 kr

Map

The listing is located at Mariebergsvägen 17, 371 43 Karlskrona, Sweden

Loading map