Tråddragargatan 58, 723 41 Västerås, Sweden
10 553 kr / month
Denna lägenhet hyrs ut som poängfri, vilket innebär att du inte behöver ha flest köpoäng för att teckna kontrakt! Perfekt för dig som inte har så många köpoäng! Anmäl ditt intresse och Lägenheten kan hyras ut snabbt då den hyrs ut utan köpoäng och inkomna intresseanmälningar behandlas löpande. Läs mer om Poängfritt under Våra boendekoncept. v Välkommen att söka denna lägenhet som vi kommer att bättringsmåla efter att du som ny hyresgäst flyttar in. Du får ny vit väggfärg i sovrum och 1 av väggarna i hallen. Arbetet utförs efter att du som ny hyresgäst har flyttat in och du kan bo i lägenheten under tiden. Våra hantverkare kommer I kvarteret Cedern i det klassiska och omtyckta området Skiljebo finns ett punkthus med 31 lägenheter och två lamellhus med 55 lägenheter. Husen står i hörnet mellan Säbygatan och Tråddragargatan intill Skiljebo centrum där bland annat matbutik, pizzeria och apotek finns. Lägenheten har en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Badrummet är helkaklat i vitt med beige golv. På väggen sitter en handdukstork och det är dusch. Hela lägenheten utom badrummet har ekparkett. För bästa boendemiljö är det rökfritt i husen och den direkta omgivningen.
Denna lägenhet hyrs ut som poängfri, vilket innebär att du inte behöver ha flest köpoäng för att teckna kontrakt! Perfekt för dig som inte har så många köpoäng! Anmäl ditt intresse och Lägenheten kan hyras ut snabbt då den hyrs ut utan köpoäng och inkomna intresseanmälningar behandlas löpande. Läs mer om Poängfritt under Våra boendekoncept. v Välkommen att söka denna lägenhet som vi kommer att bättringsmåla efter att du som ny hyresgäst flyttar in. Du får ny vit väggfärg i sovrum och 1 av väggarna i hallen. Arbetet utförs efter att du som ny hyresgäst har flyttat in och du kan bo i lägenheten under tiden.
Våra hantverkare kommer I kvarteret Cedern i det klassiska och omtyckta området Skiljebo finns ett punkthus med 31 lägenheter och två lamellhus med 55 lägenheter. Husen står i hörnet mellan Säbygatan och Tråddragargatan intill Skiljebo centrum där bland annat matbutik, pizzeria och apotek finns. Lägenheten har en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Badrummet är helkaklat i vitt med beige golv. På väggen sitter en handdukstork och det är dusch. Hela lägenheten utom badrummet har ekparkett. För bästa boendemiljö är det rökfritt i husen och den direkta omgivningen.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
52 m²
Price
10 553 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
203 kr
The listing is located at Tråddragargatan 58, 723 41 Västerås, Sweden
Loading map