2 rooms apartment of 61m² in Västerås

Karlavagnsgatan 3, 724 62 Västerås, Sweden

9 202 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 rum och kök

Välkommen till Vetterstorp – en lugn och trivsam stadsdel i Västerås där naturen möter stadens bekvämligheter! Här får du en unik kombination av grönområden, närhet till service och restaurang. Vetterstorp erbjuder ett fantastiskt läge för både stora och små, med ett brett utbud av skolor, förskolor och fritidsaktiviteter. De vackra parkerna och de grönskande gångvägarna gör det enkelt att njuta av utomhuslivet, samtidigt som du har kort avstånd till Västerås centrum och allt du behöver i vardagen. Här har du en trevlig tvårummare i ett charmigt område, lägenheten har genomgående ekparkett, helkalkat badrum, klädkammare för extra förvaring och en fin utsikt över Vetterstorp! Lägenheten är eventuellt tillgänglig från 1 juni.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

61 m²

Price

9 202 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

151 kr

Map

The listing is located at Karlavagnsgatan 3, 724 62 Västerås, Sweden

Loading map