2 rooms apartment of 54m² in Herrljunga

Sturegatan 1, 524 30 Herrljunga, Sweden

8 261 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 rum o Kök på Sturegatan 1, ledig lägenhet i HERRLJUNGA

Planlösning Beskrivning Fastigheten byggd år 2016 i kvarteret Linden centralt i Herrljunga nära till affärer, post, vårdcentral, resecentrum, sport- och simhall.Lägenheten är på markplan med uteplats, öppen planlösning. I kök ingår diskmaskin, tre sopsorteringskärl i diskbänkskåp. Det är förberett för tvättmaskin och torktumlare. Gemensam tvättstuga, cykelförråd samt lägenhetsförråd i källaren. Planlösning 2 rum och kök Övrigt Fastigheten är en rökfria fastighet. Alla som flyttar in skriver under i sitt hyresavtal att man inte kommer att röka själv eller ha besökare som röker. Allt för att trivseln ska bli så hög som möjligt och huset blir ett hem man längtar till.Om man har bil är det obligatoriskt att skaffa sig ett separat bilplatskontrakt.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

54 m²

Price

8 261 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

153 kr

Map

The listing is located at Sturegatan 1, 524 30 Herrljunga, Sweden

Loading map