Listed 3 days ago
Kärrhöksgränd 4, 745 60 Enköping, Sweden
11 990 kr / month
med ett praktiskt stort kök är perfekt för dig som söker ett modernt och funktionellt boende. Köket är modernt och välutrustat, med inbyggd mikrovågsugn och diskmaskin som gör matlagningen och vardagslivet enkelt och bekvämt. De högkvalitativa materialen och den smarta designen gör köket till en fröjd att använda. Lägenheten har eleganta parkettgolv som sträcker sig genom alla rum och skapar en enhetlig och lyxig atmosfär. Det stora helkaklade badrummet är både stilrent och praktiskt, med moderna detaljer som förhöjer din vardagskomfort. En av lägenhetens höjdpunkter är den underbara balkongen med utgång från sovrummet. Här kan du njuta av morgonkaffet, läsa en bok i solen eller ha trevliga kvällar med vänner och familj. Balkongen ger dig en härlig plats för avkoppling och sociala stunder. I hyran ingår uppvärmning samt varm- och kallvatten, vilket ger dig en förutsägbar boendekostnad. Du betalar endast för din hushållsel och internet, vilket gör det enkelt att planera din ekonomi. Ett hem att trivas i – välkommen med din ansökan redan idag! Välkommen med er ansökan!
med ett praktiskt stort kök är perfekt för dig som söker ett modernt och funktionellt boende. Köket är modernt och välutrustat, med inbyggd mikrovågsugn och diskmaskin som gör matlagningen och vardagslivet enkelt och bekvämt. De högkvalitativa materialen och den smarta designen gör köket till en fröjd att använda. Lägenheten har eleganta parkettgolv som sträcker sig genom alla rum och skapar en enhetlig och lyxig atmosfär. Det stora helkaklade badrummet är både stilrent och praktiskt, med moderna detaljer som förhöjer din vardagskomfort.
En av lägenhetens höjdpunkter är den underbara balkongen med utgång från sovrummet. Här kan du njuta av morgonkaffet, läsa en bok i solen eller ha trevliga kvällar med vänner och familj. Balkongen ger dig en härlig plats för avkoppling och sociala stunder. I hyran ingår uppvärmning samt varm- och kallvatten, vilket ger dig en förutsägbar boendekostnad. Du betalar endast för din hushållsel och internet, vilket gör det enkelt att planera din ekonomi. Ett hem att trivas i – välkommen med din ansökan redan idag! Välkommen med er ansökan!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
83 m²
Price
11 990 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Balcony
Yes
Price per m²
144 kr
The listing is located at Kärrhöksgränd 4, 745 60 Enköping, Sweden
Loading map