1 room apartment of 31m² in Västerås

Regementsgatan 33, 723 56 Västerås, Sweden

5 086 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

1 rum och kokvrå

Viksäng ligger vackert beläget med gångavstånd till Mälaren och Västerås centrum och cykelavstånd ut till Björnön. I Viksängs centrum finns butiker, mataffär och apotek. Runt husen finns många grönytor, lekparker och gemensamma ytor att umgås på.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

31 m²

Price

5 086 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

164 kr

Map

The listing is located at Regementsgatan 33, 723 56 Västerås, Sweden

Loading map