Listed 2 days ago
Mossvägen 39, 153 37 Järna, Sweden
6 606 kr / month
1 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Om lägenheten Välkommen till denna moderna 1 rum och kök! Det avskilda köket är rymligt och utrustat med rostfria vitvaror, här finns diskmaskin och induktionshäll. Badrummet är helkaklat och försett med dusch, här finns även tvättmaskin och torktumlare för att underlätta vardagen. Vardagsrummet har stora fönster vilket ger ett fint ljusinsläpp vilket ger en ljus och luftig känsla genom lägenheten. Lägenheten har genomgående parkettgolv och vitmålade väggar. Området Järna. Lägenheten är belägen i området Norrtuna som ligger ca 1.2 km från Järna pendeltågsstation och 16 km med bil (20 minuter) från Södertälje centrum. Järna är en idyllisk liten ort söder om Södertälje. Här finns naturen och havet nära och möjligheterna till frilufts- och kulturliv är goda. I Järna centrum finns ett flertal butiker och restauranger, biblioteksfilial, en vårdcentral och ett apotek. I närområdet finns motionsspår, fotbollsplan och ishall. Buss- och pendeltågstrafiken mellan Järna och Södertälje samt Stockholm är smidig. Läs mer om området
1 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Om lägenheten Välkommen till denna moderna 1 rum och kök! Det avskilda köket är rymligt och utrustat med rostfria vitvaror, här finns diskmaskin och induktionshäll. Badrummet är helkaklat och försett med dusch, här finns även tvättmaskin och torktumlare för att underlätta vardagen. Vardagsrummet har stora fönster vilket ger ett fint ljusinsläpp vilket ger en ljus och luftig känsla genom lägenheten. Lägenheten har genomgående parkettgolv och vitmålade väggar. Området Järna. Lägenheten är belägen i området Norrtuna som ligger ca 1.2 km från Järna pendeltågsstation och 16 km med bil (20 minuter) från Södertälje centrum.
Järna är en idyllisk liten ort söder om Södertälje. Här finns naturen och havet nära och möjligheterna till frilufts- och kulturliv är goda. I Järna centrum finns ett flertal butiker och restauranger, biblioteksfilial, en vårdcentral och ett apotek. I närområdet finns motionsspår, fotbollsplan och ishall. Buss- och pendeltågstrafiken mellan Järna och Södertälje samt Stockholm är smidig. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
1
Size
36 m²
Price
6 606 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
184 kr
The listing is located at Mossvägen 39, 153 37 Järna, Sweden
Loading map