Listed today
Marklandsgatan 39, 507 45 Borås, Sweden
7 220 kr / month
1 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger. Anmäl dig här Det finns möjlighet till tidigare inflytt m . Kampanj Är du blivande student? Då kan du utnyttja vår Early bird kampanj! Läs mer här. Om lägenheten Här möts du av en rymlig hall med förvaringsutrymme i form garderober. Lägenheten renoverades 2017 där köket är utrustat med diskmaskin. I det helkaklade badrummet finns tvättmaskin, duschhörna i glas och golvvärme. Lägenheten ligger i markplan och har en härlig uteplats som du når från köket. Området I bostadsområdet på Marklandsgatan finns lekplats för barnen att leka på och även fina naturområden. Här bor du nära både förskola, skola, mataffär och det nyrenoverade Hässlehuset som bland annat inrymmer bibliotek, fritidsgård och medborgarservice. Bussar till centrum avgår med täta mellanrum och du som pendlar har endast ett par minuter tills du är ute på RV40. Läs mer om området
1 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger. Anmäl dig här Det finns möjlighet till tidigare inflytt m . Kampanj Är du blivande student? Då kan du utnyttja vår Early bird kampanj! Läs mer här. Om lägenheten Här möts du av en rymlig hall med förvaringsutrymme i form garderober. Lägenheten renoverades 2017 där köket är utrustat med diskmaskin. I det helkaklade badrummet finns tvättmaskin, duschhörna i glas och golvvärme.
Lägenheten ligger i markplan och har en härlig uteplats som du når från köket. Området I bostadsområdet på Marklandsgatan finns lekplats för barnen att leka på och även fina naturområden. Här bor du nära både förskola, skola, mataffär och det nyrenoverade Hässlehuset som bland annat inrymmer bibliotek, fritidsgård och medborgarservice. Bussar till centrum avgår med täta mellanrum och du som pendlar har endast ett par minuter tills du är ute på RV40. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
1
Size
36 m²
Price
7 220 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Rural
Yes
Price per m²
201 kr
The listing is located at Marklandsgatan 39, 507 45 Borås, Sweden
Loading map