1 room apartment of 25m² in Klippan

Svartbrödragatan, 264 33 Klippan, Sweden

3 918 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

1:a Svartbrödragatan 7, Skara

Välkommen till denna ljusa och välplanerade 1:a om 25 kvm med sovalkov Smart planerad bostad med separat kök och praktisk sovalkov som skapar en tydlig uppdelning mellan sällskapsdel och sovdel. Om bostaden 25 kvm välutnyttjad yta Sovalkov Ljust kök med god förvaring och bra arbetsytor Hall med klinkergolv och avhängningsmöjligheter Genomgående ljusa ytskikt Perfekt som första bostad, studentlägenhet eller övernattningslägenhet. Vem söker vi? För att hyra denna bostad krävs god ekonomi, fast inkomst samt referenser. 👉 Varmt välkommen att skicka in din intresseanmälan redan idag! Anmäl intresse för det här objektet Anmäl Intresse

Property type

apartment

Rooms

1

Size

25 m²

Price

3 918 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

157 kr

Map

Svartbrödragatan, 264 33 Klippan, Sweden

Loading map