Publicerad idag

1-rums lägenhet på 21m² i Norrköping

Skolgatan 19, 602 45 Norrköping, Sweden

5 698 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

östantill, norrköping, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Skolgatan 19 i NORRKÖPING med 1 rum (21 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

21 m²

Pris

5 698 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

271 kr

Karta

Annonsen ligger på Skolgatan 19, 602 45 Norrköping, Sweden

Laddar karta