Listed today
Johannelundsgatan 29, 506 40 Borås, Sweden
5 849 kr / month
Välkommen att söka denna 2-rums lägenhet på Sjöbo! Huset är byggt 1955 med praktiska lösningar för vardagen. Tvättstugan med digital bokningstavla finns på Klintegatan 1, bara ett par steg bort. I entrén finns plats för både cykel och barnvagn, och lägenhetsförråd finns på vinden.
Välkommen att söka denna 2-rums lägenhet på Sjöbo! Huset är byggt 1955 med praktiska lösningar för vardagen. Tvättstugan med digital bokningstavla finns på Klintegatan 1, bara ett par steg bort.
I entrén finns plats för både cykel och barnvagn, och lägenhetsförråd finns på vinden.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
5 849 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
108 kr
The listing is located at Johannelundsgatan 29, 506 40 Borås, Sweden
Loading map