Listed yesterday
Högbovägen 21, 811 32 Sandviken, Sweden
8 235 kr / month
En mycket trevlig och välplanerad lägenhet som nyligen renoverats. Tvättstuga. Parkeringsplats. Stort eget förråd. Denna lägenhet på 2 rok är mycket välplanerad. Egen parkeringsplats och mycket stort förråd. På den gemensamma innergården finns det en uteplats.
En mycket trevlig och välplanerad lägenhet som nyligen renoverats. Tvättstuga. Parkeringsplats. Stort eget förråd. Denna lägenhet på 2 rok är mycket välplanerad.
Egen parkeringsplats och mycket stort förråd. På den gemensamma innergården finns det en uteplats.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
8 235 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Rural
Yes
Parking
Yes
Price per m²
137 kr
The listing is located at Högbovägen 21, 811 32 Sandviken, Sweden
Loading map