Listed 4 days ago
Orrkullegatan, 664 33 Grums, Sweden
6 522 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
73 m²
Price
6 522 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
89 kr
The listing is located at Orrkullegatan, 664 33 Grums, Sweden
Loading map