Listed yesterday

5 rooms apartment of 113m² in Norrköping

Lekaregatan, 603 67 Norrköping, Sweden

12 672 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

5 rum och kök på Lekaregatan 1u13, ledig lägenhet i Norrköping

5 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten En rymlig lägenhet med radhus känsla. Du möts av en stor hall med mörkt klinkergolv. Köket är i vitt utförande med mörk bänkskiva, här finns diskmaskin samt hel kyl och frys. Badrummet är helkaklat och erbjuder dusch, kommod och spegelskåp med förvaring. Utöver detta finns ett extra gäst-wc och en separat tvättstuga med tvättmaskin och torktumlare. Vardagsrum, kök och samtliga sovrum får nytt parkettgolv innan inflytt. Från kök och vardagsrum nås även uteplatsen. Området Som boende i området Atrium finner du grönområden mellan husen, perfekt lekyta för barnen, och du har nära till förskola och skola. Dessutom är det ett perfekt läge då du har nära till Mirum Galleria där du finner allt från shopping och restauranger till livsmedelsbutiker och gym. Med andra ord finner du allt som du kan tänkas behöva i din vardag. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

5

Size

113 m²

Price

12 672 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

112 kr

Map

The listing is located at Lekaregatan, 603 67 Norrköping, Sweden

Loading map