Listed today
Fosievägen 29a, 29b, 214 31 Malmö, Sweden
5 968 kr / month
1 rum och kokvrå Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Om lägenheten Välkommen till denna moderna 1 rum och kokvrå som renoverades 2021. Här finns moderna bekvämligheter som tvättmaskin och torktumlare i det helkaklade badrummet. Lägenheten har genomgående vitmålade väggar och parkettgolv vilket ger ett ljust och luftigt intryck. Lägenheten har även en trevlig balkong att njuta av. Lägenheten är belägen på plan 9, hiss finns i fastigheten. Lägenheten hyrs ut i befintligt skick. Området Heleneholm är en stadsdel i södra Malmö, nära centrum. Här bor du med köpcentrumet Mobilia runt hörnet - som erbjuder all tänkbar service. Med goda bussförbindelser och cykelbanor är det lätt att ta sig till innerstan. Du har nära till Ringvägen och påfart till Öresundsbron. I närheten ligger en större idrottsplats för fotboll och friidrott, den gröna Heleneholmsparken, Malmö Stadion och Pildammsparken. Läs mer om området
1 rum och kokvrå Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Om lägenheten Välkommen till denna moderna 1 rum och kokvrå som renoverades 2021. Här finns moderna bekvämligheter som tvättmaskin och torktumlare i det helkaklade badrummet. Lägenheten har genomgående vitmålade väggar och parkettgolv vilket ger ett ljust och luftigt intryck. Lägenheten har även en trevlig balkong att njuta av. Lägenheten är belägen på plan 9, hiss finns i fastigheten. Lägenheten hyrs ut i befintligt skick.
Området Heleneholm är en stadsdel i södra Malmö, nära centrum. Här bor du med köpcentrumet Mobilia runt hörnet - som erbjuder all tänkbar service. Med goda bussförbindelser och cykelbanor är det lätt att ta sig till innerstan. Du har nära till Ringvägen och påfart till Öresundsbron. I närheten ligger en större idrottsplats för fotboll och friidrott, den gröna Heleneholmsparken, Malmö Stadion och Pildammsparken. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
5 968 kr
Price per m²
249 kr
The listing is located at Fosievägen 29a, 29b, 214 31 Malmö, Sweden
Loading map